Serieproduktion inom skärande bearbetning i Göteborg

Kontakta oss!


Bomek Verkstads AB är en unik kombination av ett litet flexibelt verkstadsföretag och en tillverkande industri.

Vi har rätt resurser att hjälpa våra kunder med både producerbarhetsgranskning och serieproduktion inom skärande bearbetning.

Vi löser problem och levererar mekanik till allt från innovatörer till multinationella företag.


Välkommen att kontakta oss vid frågor eller vidare info!

Kontaktuppgifter:


Bomek Verkstads AB
Kalkbruksgatan 7
417 07 Göteborg


Telefon 031-507 300
Växel Ringön 031-507310
Växel Tuve 031-507311
info@bomek.se
order@bomek.se


HItta hit / Vägbeskrivning

Se karta »

Karta


Ringögatan avfart 14

Kontaktpersoner:

Jonas Hedlund
VD, Marknadsansvarig 
Tel: 031-507 305
jonas.hedlund@bomek.se


Johan Dahlsjö
Order / planering
Tel: 031-507 302
johan.dahlsjo@bomek.se


Peter Ehlinger
Platschef Tuve

Tel 031-507312
peter.ehlinger@bomek.se

Dan Steijner
Ekonomi
dan.steijner@bomek.se


Robert Dahlsjö
CNC-ansvarig / Kvalitetschef
Tel: 031-507 304
robert.dahlsjo@bomek.se


Anders Uddén
Verkstadsansvarig
Tel: 031-507 306
anders.udden@bomek.se

Hans Uhlan
Teknikansvarig Fräs
hans.uhlan@bomek.se


Verkstadsklubben
Verkstadsklubben
verkstadsklubben@bomek.se


Cia Alsbäck
Leveransansvarig
031-507303
cia.alsback@bomek.se


Andreas Kohn
CNC-ansvarig
031-507307
andreas.kohn@bomek.se